W Gminie Konopiska dystrybucja węgla już rozpoczęta.

25 11 2022 #Węgiel #Urząd

Sprawne działania trzech podmiotów, pracowników Urzędu Gminy w Konopiskach, pracowników firmy „Krzyś” przy ul. Przemysłowej i kopalni „Bobrek” zaowocowały szybkim uporaniem się z wymaganymi procedurami. Mieszkańcy Gminy Konopiska już od dziś mogą odbierać zakupiony węgiel.
Cieszy nas fakt, że możemy mieszkańcom zaoferować węgiel z Polskiej kopalni „Bobrek”.

Kolejne transporty węgla planowane są  na przyszły tydzień. Pomimo tego, że kopalnia obsługuje stałych odbiorców oraz wiele gmin transport przeprowadzany jest sprawnie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby mieszkańcy naszej gminy byli zadowoleni. Węgiel jak informowaliśmy już wcześniej dystrybuowany jest przy ul. Przemysłowej 3A - firma P.U.H. „KRZYŚ” S.C, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Węgiel w sortymencie groszek lub orzech sprzedawany jest luzem w cenie 1.900,00 zł za tonę opału.

Wskazana kwota za tonę opału obejmuje wszystkie koszty związane z zakupem paliwa, jego transportem do gminy i transportem do gospodarstwa domowego.

Mamy nadzieję, że dzięki tym wszystkim sprawnym działaniom uda nam się choć trochę zmniejszyć problemy dnia codziennego naszym mieszkańcom.

.

.

do góry