Ostatnie tygodnie preferencyjnej sprzedaży węgla od gminy Konopiska

19 06 2023 #Węgiel #Urząd

Przypominamy, że do 30 czerwca 2023r. istnieje możliwość składania do gminy wniosków o zakup preferencyjny paliwa stałego w ramach sprzedaży końcowej.

Na dzień 16.06.2023r. pozostało jeszcze ok. 13 ton węgla w sortymencie orzech.

Do złożenia wniosku uprawione są osoby fizyczne w gospodarstwie domowym, które spełniają warunki uprawniające do dodatku węglowego, o którym mowa w art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o dodatku węglowym.

Przy sprzedaży końcowej nie stosuje się ograniczeń ilości paliwa stałego dostępnej dla jednego gospodarstwa domowego tzn. maksymalnie do 3 ton.

Węgiel w ramach sprzedaży końcowej sprzedawany jest luzem w cenie 1.900,00 zł za tonę opału. Wskazana kwota za tonę opału obejmuje wszystkie koszty związane z zakupem paliwa, jego transportem do gminy i transportem do gospodarstwa domowego.

Miejsce odbioru opału na terenie gminy mieści się w Konopiskach przy ul. Przemysłowej 3A - firma P.U.H. „KRZYŚ” S.C, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Wnioski można składać w kancelarii urzędu gminy Konopiska, ul. Lipowa 5, 42-274 Konopiska lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej opatrzonym kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym (Adres skrytki E-PUAP Urzędu Gminy - /09b06gcsrj/skrytka)

O możliwości odbioru zamówionego paliwa stałego po zweryfikowaniu złożonego wniosku, wnioskodawca zostanie powiadomiony telefonicznie lub mailowo.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Urzędem pod numerami telefonów: 32 328 20 57 wew. 51.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki
pdf Wniosek zakup sprzedaż końcowa.pdf
ilość pobrań: 49
Wniosek zakup sprzedaż końcowa.pdf 101,55KB zobacz

do góry