Startujemy z kolejną Edycją Konkursu Plastycznego dla Dzieci - zachęcamy do udziału, czekają atrakcyjne nagrody

12 02 2024 #Rolnictwo #Urząd

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik zaprasza najmłodszych mieszkańców wsi do udziału w kolejnej edycji Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy” pod Honorowym Patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Konkurs jest organizowany w ramach działań prewencyjnych na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym. Celem działania skierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, a jej treść powinna dotyczyć tematyki kampanii prewencyjnych, realizowanych w ramach projektu Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś.

Wszelkie szczegóły dotyczące Konkursu można znaleźć na stronie internetowej: www.gov.pl/krus, w najbliższej Placówce Terenowej KRUS lub Oddziale Regionalnym KRUS w Częstochowie.

Jak co roku liczymy na kreatywne i twórcze pomysły najmłodszych mieszkańców naszego regionu, dlatego zachęcamy wszystkie dzieci do aktywnego wzięcia udziału w konkursie.

 

UWAGA!

Termin zgłaszania prac upływa 5 kwietnia 2024 r.

(decyduje data wpływu pracy do Oddziału)

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki
pdf Regulamin konkursu.pdf
ilość pobrań: 49
Regulamin konkursu.pdf 199,42KB zobacz
pdf konkurs plastyczny plakat.pdf
ilość pobrań: 37
konkurs plastyczny plakat.pdf 881,6KB zobacz

do góry