Zaproszenie na Dni Otwarte Funduszy Europejskich

22 08 2022 #Urząd

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w IX edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 7-9 października 2022 r. Jest to akcja mająca na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce.

Ubiegłoroczna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbyła się we wrześniu 2021 r., była zorganizowania w\formule hybrydowej. W tym roku ponownie stawiamy na wydarzenie w takiej formule. Decyzję o otwarciu projektów pozostawiamy Państwu, oczywiście biorąc pod uwagę aktualną sytuacje w kraju. Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużej akcji. Dlatego też liczymy na Państwa zaangażowanie przy tegorocznej edycji. W ramach DOFE, jeśli sytuacja na to pozwoli, mogą Państwo zaproponować udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub zorganizować dodatkowe wydarzenie. Na stronie www.dniotwarte.eu będą publikowane materiały video - warsztaty, wirtualne spacery czy webinary, przygotowane przez Beneficjentów. Zachęcamy do ich przekazywania.

Ponadto zachęcamy do udziału w konkursie dla Beneficjentów „Pokaż swój projekt”. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu krótkiego materiału video, który pokazuje, w jaki sposób Fundusze Europejskie wpłynęły na Państwa działalność. Dla laureatów konkursu rzewidziano atrakcyjne angrody rzeczowe. Wszystkie wydarzenia i materiały video przekazane przez Państwa zostaną umieszczone na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w tegorocznym DOFE zachęcać będzie kampania promocyjna w mediach społecznościowych, mediach ogólnopolskich i regionalnych. Akcja posiada swoje logo oraz szablony materiałów promocyjnych, które są do pobrania na stronie akcji.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu.

DOFEDOFE1

 

do góry