Rejestracja jako pośredniczący podmiot węglowy

3 10 2022 #Urząd

W związku z pismem PGE Paliwa Sp. z o.o. apelujemy do spółek komunalnych działających na terenie gminy Konopiska o dokonanie rejestracji jako pośredniczący podmiot węglowy.

PGE Paliwa sp. z o. o., spółka należąca do Grupy PGE, specjalizuje się w dostawach wysokojakościowego certyfikowanego węgla na polski rynek. Klientami są zakłady energetyczne, ciepłownicze, odbiorcy przemysłowi oraz firmy pośredniczące w handlu węglem zlokalizowane w Polsce.

W obliczu trudnej sytuacji na rynku paliw spowodowanej agresją Rosji na Ukrainę, PGE Paliwa realizuje zadanie importu węgla opałowego, który będzie mógł być wykorzystywany przez klientów indywidualnych. Dzięki temu spółki komunalne będą mogły kupować węgiel sprowadzany przez PGE Paliwa i sprzedawać go dla mieszkańców gminy.

W załączeniu PGE Paliwa Sp. z o.o. przekazuje procedurę rejestracji jako pośredniczący podmiot węglowy. Wszelkie informacje związane z procedurą rejestracji znajdują się na stronie internetowej: www.biznes.gov.pl

PGE Paliwa Sp. z o.o. zachęca także do zapoznania się z ofertą, sprzedaży dla klientów instytucjonalnych, przedsiębiorców, którzy w swojej działalności zawodowej wykorzystują węgiel opałowy oraz dla pośredniczących podmiotów węglowych. Nasza cena to ok. 2100 netto plus VAT. Węgiel będzie można kupić w minimalnej wielkości 25.ton lub wielokrotność tego wolumenu. Więcej Informacji na: www.gkpge.pl

W przypadku dodatkowych pytań, zwracamy się z prośbą o kontakt z infolinią PGE pod numerem telefonu: 422 222 144.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki
pdf Procedura rejestracji jako pośredniczący podmiot węglowy
ilość pobrań: 111
Procedura rejestracji jako pośredniczący podmiot węglowy 768,34KB zobacz

do góry