Plebiscyt na "Sołtysa Roku"

26 05 2023 #Urząd

Od połowy kwietnia trwa głosowanie w największym plebiscycie wiejskim i rolniczym, który w naszym województwie prowadzą "Dziennik Zachodni", a w całej Polsce inne dzienniki regionalne oraz serwis i magazyn "Strefa Agro". W ubiegłym tygodniu poznaliśmy laureatów pierwszego, powiatowego etapu plebiscytu. Pierwsze miejsce zajął Sołtys Rększowic Pan Mateusz Haczyk uzyskując 273 głosy.

Do wojewódzkiego finału plebiscytu Mistrzowie Agro awansowali laureaci pierwszego etapu głosowania, które było prowadzone osobno w powiatach naszego województwa. Teraz pora na wojewódzki finał. Na zwycięzców czekają zaszczytne tytuły i nagrody finansowe. Plebiscyt, który jest prowadzony pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zakończy ogólnopolski finał i gala na Zamku Królewskim w Warszawie.

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA!

Głosowanie będzie trwać do środy, 31 maja do godz. 22:00. 
Informacji udziela: Katarzyna Wojtecka - tel. 695 119 848 (pon. - pt. w godz. 9-15).

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydaci/mistrzowie-agro-2023,1016299/

"Szanowni Mieszkańcy!

Chciałem Wam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za oddane na mnie głosy w plebiscycie Mistrzowie Agro 2023 w kategorii Sołtys Roku. Jest mi niezmiernie miło, że otrzymałem tak duża ilość głosów, która przełożyła się na 1 miejsce w powiecie częstochowskim. Dodam, że otrzymałem największą ilość głosów spośród wszystkich kandydatów z całego województwa śląskiego. Przełożyło się to na awans do etapu wojewódzkiego. Chciałbym również podziękować Osobie lub Organizacji, która to zgłosiła moją osobę do tak prestiżowego plebiscytu. To bardzo dużo dla mnie znaczy. Cieszy mnie to, że praca społeczna, którą wykonuję dla naszej społeczności jest dostrzegana. Mobilizuje mnie to do dalszej aktywnej pracy na rzecz Rększowic oraz Gminy Konopiska.

 Mateusz Haczyk Sołtys sołectwa Rększowice" 

Sołtys Roku głosowanie

do góry