Godzinny Bieg Nocny WOŚP 2024

29 01 2024 #Urząd

28 stycznia 2024 roku stadion im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach stał się miejscem, gdzie tętniła dobroczynność. To właśnie tam odbył się Godzinny Bieg Nocny WOŚP zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 18:45 przywitaniem uczestników przez Wójta Gminy Konopiska Jerzego Żurka. O 19:00 wójt dał sygnał do rozpoczęcia biegu, a po zakończonej rywalizacji wręczył zwycięzcom wośpowe upominki.

Pomimo zimowej aury, atmosfera była gorąca, napełniona radością i optymizmem. Biegacze, zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, zebrali się, by wspólnie uczestniczyć w tej wyjątkowej inicjatywie charytatywnej. Przy organizacji tego wyjątkowego biegu uczestnicy mieli na celu zebranie środków na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zapisując się do udziału, każdy uczestnik wnosił opłatę, która w całości przekazana została na cel WOŚP.

Jedna godzina, w trakcie której tysiące kroków przyczyniły się do wsparcia tych, którzy najbardziej tego potrzebują. 

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach dziękuje zawodnikom, strażakom OSP KSRG Rększowice oraz wszystkim, który przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego biegu.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki
pdf Oficjalne wyniki
ilość pobrań: 88
Oficjalne wyniki 238,15KB zobacz

do góry