Gminny Dzień Kobiet - Koncert

8 03 2022 #Urząd

Dzień Kobiet w Konopiskach 

W piątek 4 marca w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbył się coroczny Gminny Dzień Kobiet. Tegoroczna impreza odbyła się w cieniu dramatycznych wydarzeń za naszą wschodnią granicą. Mieszkańcy nie zawiedli i zjawili się na uroczystości. Organizatorzy zadbali o otoczkę wydarzenia, proponując Paniom stoiska z kosmetykami Mary Kay i z biżuterią.

Życzenia wszelkiej pomyślności Wszystkim Paniom złożyli Wójt Gminy Konopiska Jerzy Żurek oraz Przewodniczący Rady Gminy Konopska Edward Bałdyga. Zaproszona, Pani Urszula Giżyńska, odczytała piękne życzenia od  Sekretarza Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Szymona Giżyńskiego. Aby tradycji stało się zadość Panie zostały obdarowane słodyczami, którymi częstowali Panowie Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach Marcin Kowalski oraz Tomasz Cieślik.

Po zapowiedzi konferansjera Michała Nowaka na scenie pojawiła się zespół STONEHENGE. Ubrani w Szkockie stroje Panowe zabrali publiczność w muzyczną podróż przez największe stolice Europy. Publiczność z zachwytem wysłuchała znane melodie we wspaniałej aranżacji śpiewu, akordeonu i skrzypiec. Występ zespołu urozmaiciły Panie z zespołu CAILINS prezentując wspaniałe układy tańca irlandzkiego.

Koncert zakończył się gromkimi brawami publiczności i na jej życzenie artyści bisowali.

Serdecznie dziękujemy artystom, partnerom imprezy, wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie Gminnego Dnia Kobiet oraz przybyłym gościom za wspólną zabawę. Podziękowania kierujemy do obsługi hali sportowej oraz pracowników GCKiS w Konopiskach za przygotowanie imprezy.

do góry