do góry
 • Godziny pracy urzędu:
 • poniedziałek, środa, czwartek - 7.00 - 15.00
 • wtorek - 8.00 - 17.00, piątek - 7.00 - 14.00
 • ul. Lipowa 5
  42 - 274 Konopiska

 • tel. 34 328 20 57
  fax 34 344 19 35

Uwaga! Nabór deklaracji na wymianę starych kotłów na paliwo stałe WAŻNE!!! ZANIM WYJEDZIESZ SPRAWDŹ SWÓJ DOWÓD OSOBISTY!UWAGA! AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA SARS-CoV-2 (COVID-19) NA TERENIE GMINY KONOPISKA Stypendium Wójta Gminy Konopiska dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Gminy KonopiskaZmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineSzczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS
Strona główna Urząd Aktualności

Awans lektorów z parafii w Konopiskach

12 2020
kategoria:
Sport i Turystyka
 

8 lutego w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach, odbył się turniej regionu częstochowskiego w piłce halowej Liturgicznej Służby Ołtarza w kategorii: LEKTOR STARSZY i LEKTOR MŁODSZY. Uroczystego otwarcia dokonała Zastępca Wójta Gminy Konopiska - pani Iwona Lisek, natomiast krótkiego błogosławieństwa przed turniejem udzielił ks. Paweł Wróbel – Duszpasterz Diecezjalny Liturgicznej Służby Ołtarza w Częstochowie.

Zacięte i wyrównane mecze przebiegały w przyjemnej piłkarskiej atmosferze.
Awans do finału diecezjalnego w kat. Lektor Starszy wywalczyła drużyna z parafii św. Walentego z Konopisk natomiast w kat. Lektor Młodszy zwyciężyła parafia. św. Franciszka z Asyżu w Ostrowach nad Okszą. Wręczenia pucharów i dyplomów dla najlepszych drużyn dokonał ksiądz proboszcz Parafii Św. Walentego w Konopiskach – ks. Sławomir Kaczmarek oraz dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach – pan Marcin Kowalski.

Turniej Finałowy odbędzie się 7 marca w hali przy LO im. Sienkiewicza w Częstochowie. Zapraszamy do kibicowania Lektorom z parafii w Konopiskach.

M.N/GCKiR

Videorelacja TV Niedziela 

 • 1
 • 2