do góry
  • Godziny pracy urzędu:
  • poniedziałek, środa, czwartek - 7.00 - 15.00
  • wtorek - 8.00 - 17.00, piątek - 7.00 - 14.00
  • ul. Lipowa 5
    42 - 274 Konopiska

  • tel. 34 328 20 57
    fax 34 344 19 35

Stypendium Wójta Gminy Konopiska dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Gminy KonopiskaZmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineSzczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS
Strona główna Urząd Aktualności

„Andrzejki w Promyku”

29 listopada 2019
kategoria:
Pomoc społeczna

Dnia 27.11.2019 w Placówce Wsparcia Dziennego odbyła się Zabawa Andrzejkowa. Oprócz tradycyjnej zabawy przy muzyce dzieci mogły skorzystać z zajęć tematycznych. Były tradycyjne wróżby z wosku, przebijanie serca strzałą Amora, losowanie wróżb z magicznego garnka. W Sali Gier nasi podopieczni mogli rozwiązywać straszne historie i tajemnicze zagadki. Aby odnaleźć rozwiązanie niezbędna była współpraca w grupie, umiejętność skupienia i wyciszenia się oraz cierpliwość.

Kolejnym blokiem tematycznym były prace plastyczne. Z papieru, brokatu i cekinów dzieci tworzyły magiczne akcesoria do wróżb. Ostatnią atrakcją był Magiczny Pokój Czarownicy, gdzie w ciemnościach i przy hipnotyzującej muzyce uczestnicy zabawy mogli wyczytać z magicznych kart swoją przyszłość. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku oraz szerokich uśmiechów dzieci.

Anna Cieślik i Agnieszka Patrzałek
Wychowawcy w Placówce Wsparcia Dziennego Promyk