do góry
  • Godziny pracy urzędu:
  • poniedziałek, środa, czwartek i piątek - 7.00 - 15.00
  • wtorek - 7.00 - 17.00
  • ul. Lipowa 5
    42 - 274 Konopiska

  • tel. 34 328 20 57
    fax 34 344 19 35

Zmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineRozkład jazdy obowiązujący od 1.09.2018 r.Szczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS
Strona główna Urząd Aktualności

Zapraszamy na zawody EquiCup 2019!

08 czerwca 2019
kategoria:
Sport i Turystyka
 

EquiCup 2019 to cykl zawodów konnych w skokach przez przeszkody dla dzieci i młodzieży, dzięki którym zawodnicy mogą sprawdzić swoje umiejętności i pokonać pierwszy stres związany z występem na  zawodach.

Są to zawody składające się  z  2  spotkań. Pierwsze zawody odbędą się w  Stajni Don Camillo w Konopiskach 9 czerwca o godz. 9.00! Składać się będą  z  5 konkurencji: 70cm, 80cm, wyścigu lustrzanego, 100cm i 110cm. Drugie spotkanie finałowe odbędzie się w  Stajni Lambada w Częstochowie  na  początku września. Zawodnicy podczas tych spotkań zbierają punkty, które później są sumowane i wyłaniają najlepszych 5 zawodników w  każdej konkurencji.

Stajnia Don Camillo organizuje zawody po raz 5, a  każde  ze spotkań cieszy się coraz szerszym zainteresowaniem młodych jeźdźców oraz miłośników sportów konnych. Dzięki takim amatorskim zawodom młodzi jeźdźcy nabierają  obycia na  parkurze, pokonują własne  słabości i uczą się zdrowej rywalizacji.

Zachęcamy wszystkie osoby lubiące spędzać czas na  łonie  natury aby przyszli i pokibicowali wszystkim zawodnikom.

Jest to bardzo ciekawe wydarzenie, które warto zobaczyć! Ten sport wymaga siły i odwagi od  jeźdźców oraz uczy cierpliwości i wytrwałości - czego w  ówczesnym świecie brakuje młodym ludziom.

Patronat honorowy nad imprezą objęli:
Starosta Powiatu Częstochowskiego Krzysztof Smela
Wójt Gminy Konopiska Jerzy Żurek
Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka.

Zapraszamy!

Stajnia Don Camillo