do góry
  • Godziny pracy urzędu:
  • poniedziałek, środa, czwartek i piątek - 7.00 - 15.00
  • wtorek - 7.00 - 17.00
  • ul. Lipowa 5
    42 - 274 Konopiska

  • tel. 34 328 20 57
    fax 34 344 19 35

Zmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineRozkład jazdy obowiązujący od 1.09.2018 r.Szczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS
Strona główna Urząd Aktualności

Powodzenia w Finale!

10 maja 2019
kategoria:
Sport i Turystyka
 

W dniach od 17 do 22 maja Reprezentacja Szachistów Gminy Konopiska uda się do Pułtuska na ogólnopolski finał Turnieju o "Złotą Wieżę". Na finał przybędą drużyny, które zostały zwycięzcami w etapach powiatowych turnieju. 

„To będzie nasz szósty wyjazd na zawody centralne Turnieju o "Złotą Wieżę" – powiedział p. Włodzimierz Hofman.  Na tegoroczny finał wyjedzie reprezentacja w pięcioosobowym składzie. Zawody są dla nas zawsze niezapomnianym doświadczeniem. Mierzymy się z najlepszymi szachistami turnieju, zdobywamy doświadczenie, planujemy taktykę, wyciągamy wnioski, gromadzimy i analizujemy materiały szkoleniowe. Każda rozegrana partia szachowa to dla nas prawdziwe święto. Cieszę się bardzo, że możemy uczestniczyć w pięciodniowych, finałowych rozgrywkach! Dziękujemy Wójtowi Gminy Konopiska p. Jerzemu Żurkowi oraz Gminie Konopiska za przychylność oraz umożliwienie nam wyjazdu na turniej ”.

Życzymy Reprezentacji Szachistów powodzenia w Finale Turnieju!

O.M/GCKiR

Zdjęcie poglądowe pixabay