do góry
  • Godziny pracy urzędu:
  • poniedziałek, środa, czwartek i piątek - 7.00 - 15.00
  • wtorek - 7.00 - 17.00
  • ul. Lipowa 5
    42 - 274 Konopiska

  • tel. 34 328 20 57
    fax 34 344 19 35

Zmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineRozkład jazdy obowiązujący od 1.09.2018 r.Szczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS
Strona główna Urząd Aktualności

Mikołajki z LOT-em!

30 grudnia 2018
kategoria:
Sport i Turystyka
 

W dniu 15 grudnia w Gminnej Hali Sportowej odbyły się klubowe mikołajki. W tym dniu zarząd oraz trenerzy przygotowali szereg atrakcji dla swoich podopiecznych.
Punktualnie o godzinie 10:00 trener Michał przywitał wszystkich zawodników oraz rodziców i zaprosił wszystkich do zabawy. Dzieci w tym dniu mogły skorzystać z dmuchańców, boiska mobilnego, bramki celnościowej, stołu do piłkarzyków. Dużym zainteresowaniem cieszył się w tym dniu również popcorn i ciasto upieczone przesz naszych wspaniałych rodziców. W połowie piłkarskich zmagań odwiedził nas specjalny gość – święty Mikołaj z prezentem dla każdego zawodnika. Wszyscy zostali obdarowani nowym dresem, kubkiem ze swoim zdjęciem, ocieplaczem na szyję oraz kalendarzem klubowym na rok 2019. Po tych wspaniałych prezentach, wszyscy zgromadzeni w hali zostali poczęstowani pyszną zupą, przygotowaną przez pana Artura Brędzla. Gdy czas zabaw dzieci dobiegł końca, przyszła kolej na turniej dla rodziców. W turnieju tym wzięły udział 4 drużyny. W drużynach tych zagrali trenerzy, rodzice oraz sympatycy klubu. Rozgrywki były bardzo zacięte, a kibice obejrzeli świetne mecze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym w tym dniu z nami. Ten wspaniały dzień nie odbył by się gdyby nie nasi sponsorzy oraz darczyńcy. Wielkie słowa uznania należą się naszym trenerom. W szczególności trenerowi Jackowi Ciekotowi za jego wieki wkład i zaangażowanie. Dziękujemy również: Wójtowi Gminy Konopiska – Panu Jerzemu Żurkowi, Panie Halinie Wolnej, Panu Pawłowi Matusik – Monar Dębowiec za bezpłatne udostępnienie mobilnego boiska oraz Panu Arturowi Brędzel i firmie Boulangerie za pyszny catering. 

LOT Konopiska
Fot. LOT Konopiska