Zmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineRozkład jazdy obowiązujący od 1.09.2018 r.Szczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

13 listopada 2018
kategoria:
Sport i Turystyka

W dniach 5.11 oraz 7.11 na Kompleksie Sportowo – Rekreacyjnym „Pająk” odbyły się eliminacje powiatowe XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a w powiecie częstochowskim - Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Częstochowie.

W pierwszym dniu turnieju do zawodów stanęły drużyny U8 oraz U10.

W kategorii U8 najlepszą drużyną został KS Złoty Potok. W kategorii U10 zwyciężyła drużyna z Kamienicy Polskiej, która wywalczyła również awans do finału wojewódzkiego.

Środa była dniem rozgrywek dla kategorii U12. Do Konopisk przyjechało 10 zespołów, które zostały podzielone na 3 grupy. W ostatecznym rozrachunku najlepsza była drużyna Z.S.P Rędziny, która również będzie reprezentować nasz powiat w finale wojewódzkim w kwietniu.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia!