do góry
  • Godziny pracy urzędu:
  • poniedziałek, środa, czwartek - 7.00 - 15.00
  • wtorek - 8.00 - 17.00, piątek - 7.00 - 14.00
  • ul. Lipowa 5
    42 - 274 Konopiska

  • tel. 34 328 20 57
    fax 34 344 19 35

Uwaga! Nabór deklaracji na wymianę starych kotłów na paliwo stałe WAŻNE!!! ZANIM WYJEDZIESZ SPRAWDŹ SWÓJ DOWÓD OSOBISTY!UWAGA! AKTUALNA SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA SARS-CoV-2 (COVID-19) NA TERENIE GMINY KONOPISKA Stypendium Wójta Gminy Konopiska dla uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Gminy KonopiskaZmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineSzczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS
Strona główna Urząd Aktualności

OGŁOSZENIE! UWAGA!

23 2020
kategoria:
Urząd
 

Lipiec 2020r.

Szanowni Mieszkańcy przypominamy, że w Urzędzie Gminy w Konopiskach nadal obowiązują ograniczenia związane z epidemią koronawirusa COVID-19. Przyjmowanie interesantów odbywa się w biurze obsługi – kancelaria na parterze Urzędu Gminy oraz w siedzibie Referatu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, od poniedziałku do piątku, w wyznaczonej strefie bezpieczeństwa, przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności, tj. dezynfekcja rąk, zasłonięte usta i nos oraz zachowanie bezpiecznej odległości.

Informujemy, że dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi, z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.

Jeśli istnieje taka możliwość, prosimy o załatwianie spraw telefonicznie dzwoniąc pod nr 34 3282 057 lub mailowo:

W przypadku gdy załatwienie sprawy wiąże się z koniecznością osobistej wizyty w urzędzie prosimy o wcześniejsze, telefoniczne uzgodnienie terminu.

Prosimy Mieszkańców Gminy Konopiska o wyrozumiałość. Wszelkie decyzje i działania podejmowane są w trosce o jeszcze lepsze funkcjonowanie urzędu oraz w trosce o zdrowie Państwa i pracowników.                           

UG Konopiska