Statuetki Starosty Częstochowskiego

W związku z rozpoczęciem eliminacji do Statuetek Starosty Częstochowskiego za rok 2011 serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, Radnych, KGW  oraz organizacje pozarządowe do składania wniosków.

 

Wyróżnienia Starosty Częstochowskiego „Za zasługi dla powiatu” są przyznawane w siedmiu dziedzinach: oświata, kultura, sport i turystyka, samorządność, przedsiębiorczość, zdrowie i opieka społeczna oraz inne szczególne osiągnięcia.Statuetka Starosty Częstochowskiego wraz z nadaniem tytułu „Za zasługi dla powiatu”  przyznawana jest osobom fizycznym i prawnym i stanowi najwyższe powiatowe wyróżnienie.Wszystkie wnioski należy złożyć najpóźniej w terminie do 15 grudnia 2011 roku w kancelarii ogólnej Starostwa Powiatowego w Częstochowie przy ul. Jana III Sobieskiego 9. Do wniosku należy dołączyć min. 3 zdjęcia w formie elektronicznej (płyta CD,USB) lub przesłanie ich na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Wnioskodawcy mogą dokonać tylko jednego zgłoszenia.

Szczegółowy regulamin przyznawania wyróżnień wraz ze wzorem wniosku odnajdą Państwo na stronie internetowej: www.czestochowa.powiat.pl – w zakładce  „Statuetki Starosty Częstochowskiego, na oficjalnej stronie Gminy Konopiska www.konopiska.pl oraz w siedzibie Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach.

Regulamin

Wniosek

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach

 
Nawigacja: Home

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj192
Wszystkie w tygodniu504
Ostatni miesiąc192
Suma wejść406486