do góry
  • Godziny pracy urzędu:
  • poniedziałek, środa, czwartek i piątek - 7.00 - 15.00
  • wtorek - 7.00 - 17.00
  • ul. Lipowa 5
    42 - 274 Konopiska

  • tel. 34 328 20 57
    fax 34 344 19 35

Zmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineRozkład jazdy obowiązujący od 1.09.2018 r.Szczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS
Strona główna Gospodarka Transport publiczny

TRANSPORT NA TERENIE GMINY KONOPISKA W MARCU 2018r.

23 lutego 2018
kategoria:
Komunikacja
 

W związku z licznymi zapytaniami chcemy poinformować wszystkich Mieszkańców, że dotychczasowi przewoźnicy świadczący usługi na terenie Gminy Konopiska tj. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Częstochowie i inni, uzyskali z naszego urzędu wszelkie pozwolenia do dalszego świadczenia usług przewozowych. Zgodnie z oświadczeniem na stronie internetowej PKS Częstochowa nadal będzie realizować aktualną siatkę połączeń na naszym terenie w miesiącu marcu. Wszystkie dotychczasowe ulgi obowiązujące na naszym terenie będą zachowane.

Pragniemy nadmienić, że firma GTV BUS rozpocznie świadczenie usług na terenie Gminy Konopiska zaraz po uzyskaniu wszystkich niezbędnych zezwoleń. Aktualnie wszelkie dokumenty pozwalające na wprowadzenie gminnego transportu zbiorowego zostały złożone do Urzędu Miasta w Częstochowie, Starostwa Powiatowego w Częstochowie oraz do Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach i oczekują na zaopiniowanie i wydanie zezwoleń.