do góry
  • Godziny pracy urzędu:
  • poniedziałek, środa, czwartek i piątek - 7.00 - 15.00
  • wtorek - 7.00 - 17.00
  • ul. Lipowa 5
    42 - 274 Konopiska

  • tel. 34 328 20 57
    fax 34 344 19 35

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUSPKS LIKWIDUJE KOLEJNE KURSY !!!!Ważna informacja w sprawie komunikacji na terenie Gminy KonopiskaROZKŁAD JAZDY PRZEWOŹNIKA GTV
Strona główna Gospodarka Transport publiczny

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV

21 marca 2018
kategoria:
Komunikacja
 

Szanowni Mieszkańcy,

            Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami informujemy, że od dnia 26 marca 2018 roku (poniedziałek) na terenie Konopiska rusza gminna komunikacja z przesiadkami póki co w Dźbowie lub Wąsoszu. Komunikacja ta będzie darmowa do Dźbowa do 1 kwietnia 2018r. Będzie ona funkcjonowała do odwołania, to znaczy do chwili otrzymania przez firmę GTV BUS zgodny na przedłużenie linii do Częstochowa Focha. Rozkład ważny od 26 marca jest podany w załączonych linkach poniżej.

            Tak jak już wcześniej informowano, firma GTV BUS złożyła już stosowne wnioski o możliwość przedłużenia linii do przystanku Częstochowa Focha. Mam nadzieję, że w jak najkrótszym terminie czasowym uwzgledniającym ustawowe wymogi prawne, przewoźnik otrzyma zgodę na wjazd do Częstochowy oraz stosowne zezwolenia od Prezydenta Miasta Częstochowa. O tempie załatwiania sprawy będą Państwo na bieżąco informowani.

            Jeśli tylko UM w Częstochowie wyda stosowne zezwolenia wówczas przewoźnik niezwłocznie rozpocznie obsługę kursów do i z Częstochowa Focha. Poniżej znajdują się rozkłady jazdy, proponowanego nowego rozkładu które będą obowiązywały od momentu uzyskania zezwoleń (bez przesiadki w Dźbowie). Są to tabliczki rozkładowe z poszczególnych sołectw naszej gminy oraz godziny odjazdów do poszczególnych sołectw naszej gminy z Częstochowy.

            Przypominamy, że z chwilą otrzymania stosownych zezwoleń na dojazd do przystanku Częstochowa Focha – komunikacja po gminie Konopiska będzie darmowa. Pasażer kupuje jedynie bilet u kierowcy do Częstochowy za kwotę 4,50 zł., bilet miesięczny normalny 141.00 zł.

Nowe rozkłady jazdy do przystanku Częstochowa Focha zostaną opublikowane zaraz po uzyskaniu stosownych zezwoleń.

kategoria: Powiązane pliki [56]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Aleksandria I kier. Częstochowa 18-03-21 07:53 117.43KB pobierz plik: Aleksandria I kier. Częstochowa
pdf Aleksandria I kier. Aleksandria 18-03-21 07:53 117.38KB pobierz plik: Aleksandria I kier. Aleksandria
pdf Aleksandria II kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:53 117.98KB pobierz plik: Aleksandria II kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Aleksandria III kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:56 117.99KB pobierz plik: Aleksandria III kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Aleksandria IV kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:56 118KB pobierz plik: Aleksandria IV kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Aleksandria kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:57 117.98KB pobierz plik: Aleksandria kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Aleksandria Las kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:58 117.97KB pobierz plik: Aleksandria Las kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Aleksandria Skrzyżowanie I kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:58 117.99KB pobierz plik: Aleksandria Skrzyżowanie I kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Aleksandria Skrzyżowanie kier. Częstochowa 18-03-21 07:58 117.43KB pobierz plik: Aleksandria Skrzyżowanie kier. Częstochowa
pdf Aleksandria Szkoła kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 07:58 118.01KB pobierz plik: Aleksandria Szkoła kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Częstochowa Dźbów kier. Aleksandria, Jamki 18-03-21 07:59 117.7KB pobierz plik: Częstochowa Dźbów kier. Aleksandria, Jamki
pdf Częstochowa Przyjemna kier. Aleksandria, Jamki 18-03-21 07:59 117.67KB pobierz plik: Częstochowa Przyjemna kier. Aleksandria, Jamki
pdf Częstochowa Przyjemna kier. Częstochowa 18-03-21 07:59 117.84KB pobierz plik: Częstochowa Przyjemna kier. Częstochowa
pdf Hutki I kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:00 118.44KB pobierz plik: Hutki I kier. Konopiska, Hutki
pdf Hutki II kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:00 118.4KB pobierz plik: Hutki II kier. Konopiska, Hutki
pdf Hutki kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:00 118.42KB pobierz plik: Hutki kier. Konopiska, Hutki
pdf Hutki OSP kier. Konopiska 18-03-21 08:01 117.81KB pobierz plik: Hutki OSP kier. Konopiska
pdf Jamki OSP kier. Częstochowa 18-03-21 08:01 117.74KB pobierz plik: Jamki OSP kier. Częstochowa
pdf Jamki kier. Częstochowa 18-03-21 08:01 117.57KB pobierz plik: Jamki kier. Częstochowa
pdf Jamki Pętla kier. Częstochowa 18-03-21 08:01 117.74KB pobierz plik: Jamki Pętla kier. Częstochowa
pdf Konopiska I kier. Aleksandria 18-03-21 08:02 117.03KB pobierz plik: Konopiska I kier. Aleksandria
pdf Konopiska I kier. Częstochowa 18-03-21 08:02 117.38KB pobierz plik: Konopiska I kier. Częstochowa
pdf Konopiska II kier. Aleksandria.pdf 18-03-21 08:02 117.03KB pobierz plik: Konopiska II kier. Aleksandria.pdf
pdf Konopiska II kier. Częstochowa 18-03-21 08:03 117.39KB pobierz plik: Konopiska II kier. Częstochowa
pdf Konopiska Rynek kier. Aleksandria, Jamki 18-03-21 08:03 117.62KB pobierz plik: Konopiska Rynek kier. Aleksandria, Jamki
pdf Konopiska kier. Jamki, Częstochowa 18-03-21 08:03 118.15KB pobierz plik: Konopiska kier. Jamki, Częstochowa
pdf Konopiska Rynek kier. Częstochowa 18-03-21 08:04 117.4KB pobierz plik: Konopiska Rynek kier. Częstochowa
pdf Konopiska Rynek kier. Częstochowa (linia 102) 18-03-21 08:03 117.55KB pobierz plik: Konopiska Rynek kier. Częstochowa (linia 102)
pdf Konopiska Rynek kier. Hutki 18-03-21 08:04 116.66KB pobierz plik: Konopiska Rynek kier. Hutki
pdf Konopiska Skrzyżowanie kier. Aleksandria, Jamki 18-03-21 08:04 117.63KB pobierz plik: Konopiska Skrzyżowanie kier. Aleksandria, Jamki
pdf Konopiska Skrzyżowanie kier. Częstochowa 18-03-21 08:05 117.9KB pobierz plik: Konopiska Skrzyżowanie kier. Częstochowa
pdf Konopiska Skrzyżowanie kier. Hutki 18-03-21 08:05 116.84KB pobierz plik: Konopiska Skrzyżowanie kier. Hutki
pdf Konopiska Skrzyżowanie kier. Konopiska 18-03-21 08:05 116.64KB pobierz plik: Konopiska Skrzyżowanie kier. Konopiska
pdf Kopalnia kier. Aleksandria, Częstochowa 18-03-21 08:07 117.98KB pobierz plik: Kopalnia kier. Aleksandria, Częstochowa
pdf Korzonek I kier. Częstochowa 18-03-21 08:07 117.6KB pobierz plik: Korzonek I kier. Częstochowa
pdf Korzonek kier. Częstochowa 18-03-21 08:08 117.69KB pobierz plik: Korzonek kier. Częstochowa
pdf Leśniaki kier. Częstochowa 18-03-21 08:08 117.74KB pobierz plik: Leśniaki kier. Częstochowa
pdf Łaziec I kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:09 118.32KB pobierz plik: Łaziec I kier. Konopiska, Hutki
pdf Łaziec kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:09 118.26KB pobierz plik: Łaziec kier. Konopiska, Hutki
pdf Rększowice I kier. Hutki 18-03-21 08:10 116.98KB pobierz plik: Rększowice I kier. Hutki
pdf Rększowice I kier. Konopiska 18-03-21 08:10 117.78KB pobierz plik: Rększowice I kier. Konopiska
pdf Rększowice II kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:10 118.4KB pobierz plik: Rększowice II kier. Konopiska, Hutki
pdf Rększowice kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:11 118.32KB pobierz plik: Rększowice kier. Konopiska, Hutki
pdf Wąsosz I kier. Hutki 18-03-21 08:12 117.03KB pobierz plik: Wąsosz I kier. Hutki
pdf Wąsosz I kier. Konopiska 18-03-21 08:12 117.71KB pobierz plik: Wąsosz I kier. Konopiska
pdf Wąsosz kier. Hutki 18-03-21 08:13 116.8KB pobierz plik: Wąsosz kier. Hutki
pdf Wąsosz kier. Konopiska 18-03-21 08:13 116.63KB pobierz plik: Wąsosz kier. Konopiska
pdf Wąsosz Pętla kier. Konopiska, Hutki 18-03-21 08:13 117.53KB pobierz plik: Wąsosz Pętla kier. Konopiska, Hutki
pdf Wygoda I kier. Częstochowa 18-03-21 08:15 117.83KB pobierz plik: Wygoda I kier. Częstochowa
pdf Wygoda I kier. Aleksandria, Jamki 18-03-21 08:15 117.64KB pobierz plik: Wygoda I kier. Aleksandria, Jamki
pdf Wygoda I kier. Hutki 18-03-21 08:29 116.82KB pobierz plik: Wygoda I kier. Hutki
pdf Wygoda I kier. Konopiska 18-03-21 08:29 116.61KB pobierz plik: Wygoda I kier. Konopiska
pdf Wygoda Osiedle kier. Aleksandria, Jamki 18-03-21 08:29 117.68KB pobierz plik: Wygoda Osiedle kier. Aleksandria, Jamki
pdf Wygoda Osiedle kier. Częstochowa 18-03-21 08:30 117.86KB pobierz plik: Wygoda Osiedle kier. Częstochowa
pdf Wygoda Osiedle kier. Hutki 18-03-21 08:30 116.85KB pobierz plik: Wygoda Osiedle kier. Hutki
pdf Wygoda Osiedle kier. Konopiska 18-03-21 08:30 116.65KB pobierz plik: Wygoda Osiedle kier. Konopiska