do góry
  • Godziny pracy urzędu:
  • poniedziałek, środa, czwartek i piątek - 7.00 - 15.00
  • wtorek - 7.00 - 17.00
  • ul. Lipowa 5
    42 - 274 Konopiska

  • tel. 34 328 20 57
    fax 34 344 19 35

Zmiana wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Transmisje Sesji Rady Gminy OnlineRozkład jazdy obowiązujący od 1.09.2018 r.Szczegółowy rozkład jazdy autobusów GTV BUS
Strona główna Gospodarka Transport publiczny

NOWE ROZKŁADY JAZDY WAŻNE OD 01.05.2018 ROKU.

25 kwietnia 2018
kategoria:
Rozkłady jazdy

Szanowni Podróżni.
Mieszkańcy Gminy Konopiska.

Od przyszłego tygodnia (po 23 kwietnia) na stronie internetowej pojawią się nowe kompleksowe rozkłady jazdy autobusów dedykowanych gminie Konopiska.

Mieszkańców gminy Konopiska zachęcam do spotkań z przedstawicielami firmy GTV BUS celem omówienia i zapoznania się z koncepcją układu komunikacyjnego oraz rozkładów jazdy zgodnie z przedstawionym harmonogramem w połowie maja.

W ostatnim czasie otrzymujemy od Państwa drogą poczty elektronicznej, osobiście i na portalu społecznościowym FB wiele dobrych i ciepłych słów, które tym bardziej mają nas motywować do jak najlepszego wykonania powierzonego nam zadania. Wszystkim Państwu, którzy nam dobrze życzą, oraz przesyłają konstruktywne uwagi dotyczące funkcjonowania komunikacji w imieniu własnym i pracowników firmy GTV BUS – serdecznie dziękuję.

Liczę na osobiste rozmowy, wymianę opinii z Państwem na spotkaniach w poszczególnych miejscowościach gminy oraz w naszym biurze w Częstochowie.

                                                                           Krzysztof Zubeil – właściciel.